Kto sme

Daniel Tiža
Daniel Tiža
Od roku 2010 sa aktívne venuje verejnej a štátnej správy, kde pracoval pre viacero miest a obcí, hlavne či sa to už týkalo projektovej činnosti, odpadového hospodárstva, ochrane ovzdušia, ochrane prírody a krajiny, ale aj komplexnej problematiky fungovania samospráv.
Miroslav Surmanek
Miroslav Surmanek
Rodák z Michaloviec, ktorý sa však považuje aj za Kusínčana. Takmer polovicu života žije prevažne v Českej republike. V Prahe pôsobí ako advokát.
Milan Kaplan
Milan Kaplan
Michalovčan, miestny aktivista a okresný koordinátor hnutia NOVA, aktuálne asistent poslanca NR SR. Komunálnej a regionálnej politike sa venuje od roku 2013. Do projektu OIZ vstúpil ako zakladajúci člen a iniciátor petície proti parkovaniu pod správou EEI v Michalovciach.
Filip Kaľavský
Filip Kaľavský
Vyštudovaný ekonóm, predseda neziskového občianskeho združenia Medias Res, ktoré už od roku 2011 organizuje rôzne hudobné, kultúrne a spoločenské podujatia pre mládež Michaloviec v kultúrnom centre !freedom - priestor pre umenie a kultúru.
Juraj Jevin
Juraj Jevin
Mladý človek, ktorý stále verí, že Slovensko má ešte šancu na to byť krajinou, kde sa oplatí žiť, pracovať, podnikať a kde majú čestní a spravodliví ľudia navrch. Pochádza z malej obce Pusté Čemerné, okres Michalovce, kde je poslancom v obecnom zastupiteľstve za stranu Sloboda a Solidarita.
Milan Potocký
Milan Potocký
Pracoval ako redaktor pre denníky Korzár a SME, týždenník Slovenský východ, aktuálne píše pre noviny Humenský expres. Venuje sa témam z oblasti samosprávy, ale aj bežným ľudským problémom.
Patrik Magdoško
Patrik Magdoško
Pracuje ako Manažér predaja pre svetovú kozmetickú firmu, kde má na starosti export - import do 18 štátov strednej a západnej Európy. Založil OZ Wild west western, kde sa venujeme chovu koní a tréningu mladých začínajúcich jazdcov. Ako občiansky aktivista dlhodobo poukazuje na problémy v okrese ako je EEI, kruháč Strážske a podobne.